PIRKUMA NOTEIKUMI

Pamatnosacījumi

Visas cenas norādītas ar PVN 21%.

Pasūtījumus interneta veikalā www.lotesdavanas.lv pieņem bez brīvdienām.

Veicot pasūtījumu, Jūs saņemsiet automātisku apstiprinājumu e-pastā, kuru norādījāt, aizpildot pasūtījuma formu.  Pirms sūtīšanas noteikti pārbaudiet datu pareizību.

Veicot pasūtījumu, tā veiksmīgākai un ātrākai apstrādei lūdzam norādīt pēdejo piegādes datumu, ja preces nav pieejamas uz vietas un tās ir nepieciešams pasūtīt pie ražotāja, kā arī norādīt pakomāta adresi, ja izvēlaties pasūtījumu veikt ar piegādi.

Pēc pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu preču pieejamībai un rēķinu saņemsiet tuvākajā darba dienā, bet atsevišķi interesēties par precēm un to pieejamību vienmēr var pa tālruni 24804834.

Interneta veikala lotesdavanas.lv piedāvāto preču pārdevējs SIA "LOTES DĀVANAS", reģ. nr.  20403153183, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, slēdz Distances līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājas lapu lotesdavanas.lv, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu, piegādes adresi, saņēmēju un tā tālruņa numuru. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz norādīto e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins/pavadzīme tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta, kā arī izvēlēties pasūtīto preci saņemt internetveikala birojā Rīgā, Brīvības ielā 155/1, LV-1012 bez papildu maksas. 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi ne vēlāk kā 10 dienu laikā, bet parasti 1-2 dienu laikā no brīža, kad ir saņemts pasūtījums vai apmaksa par preci, ja prece ir uz vietas- uz vietas pieejamās preces var apskatīt sadaļā PIEEJAMS UZ VIETAS. Precīzu piegādes laiku, vietu un veidu saskaņo ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam Atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nogādāšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības gadījumā, ja prece ir bojāta, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai arī ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.