"LOTES DĀVANAS"- MĀKSLA DĀVINĀT!

 SADZĪVES UN INTERJERA PRIEKŠMETI AR IEVĒROJAMU MĀKSLINIEKU DARBU REPRODUKCIJĀM DĀVANU IEPAKOJUMĀ


"LOTES DĀVANAS" ar prieku un lepnumu piedāvā zīmola "CARMANI" produkciju- porcelāna, keramikas un stikla krūzes un krūzītes, tasītes, šķīvjus, galda piederumus, vāzes, glāzes, foto rāmīšus, bildes, spoguļus un spogulīšus, grāmatzīmes, spilvenus, lietussargus u.c. sadzīves un interjera priekšmetus ar ievērojamu mākslinieku reprodukcijām, kas jau iesaiņotas dažāda veida dāvanu iepakojumos, lai atvieglotu dāvanas sagatavošanas un pasniegšanas procesu, kā arī tās piegādāt ne tikai pasūtītājam, bet uzreiz adresātam- draudzenei, māsai, mammai, vecmammai, audzinātājai, skolotājai, pasniedzējai, šuvējai, frizierei, ģimenes ārstei, drauga mammai, kolēģei, absolventam, sadarbības partnerim, un mums ir pat dāvanas uzņēmuma vadītājam, vārdu sakot- katram mākslas pazinējam un cienītājam.

     Suņa gadu sagaidot, bija grūti atrast piemērotāku vēstnesi mūsu īpašo dāvanu veikaliņam kā Loti- nebēdnīgu suņu meiteni ar lielu sirdi, kurā mājo bezgalīga mīlestība pret dzīvi, jo katra diena, katrs rīts viņai sagādā prieku, saule ir laime, bet cilvēki apkārt- dzīves jēga. Viņas mīlestība ir pastāvīga, tīra un gaiša, un sajūsma par pasauli- neviltota. Viņas dzīvesprieks un aizrautība atbilst mūsu vēlmei sniegt jums glītas, gaumīgas dāvanas ar pamatīgu pozitīvisma devu gan svētku reizē, gan citos īpašos brīžos, kas priecēs tuvos, gan arī, protams, katram vistuvāko un vismīļāko cilvēku- sevi pašu. 

    Tajās baudāms skaistais dabā un cilvēkos, kam pāri krāšņs jutekliskums, kas satrauc kā miesu, tā dvēseli. Reti kuru atstās vienaldzīgu tik pazīstamais Klimta "Skūpsts" ar tā kaisles pilno stāstu, Da Vinči "Mona Lisa" ar joprojām neatminēto noslēpumu tās acīs, ideālais "Vitrūvija cilvēks" kā apstiprinājums zinātnes un prāta uzvarai, nemaz nerunājot par krāšņajiem Muhas "Gadalaikiem" un "Dārgakmeņiem", pārsteidzoši krāsainajiem un piesātinātajiem Levina "Karnevāla masku" sapņiem, spilgtajiem Dišāra mūziķu un Kandinska neizprotamajiem  ģeometriskas abstrakcijas līkločiem formu meklējumos un studijās, Van Goga mandeļu, saulespuķu, īrisu u.c. ziedu gleznojumiem, Monē, Avenera bērnu un sieviešu dabiskums un citu impresionistu gaismas rotaļas, atveidojot dabas un cilvēka skaistumu to  vienkāršībā.

    Dzēriens, baudīts no mūsu krūzes, katru rītu modinās kā Lotes nepacietīgais purns, augļi un saldumi traukos gulsies graciozi kā pēc rotaļām pagurušais suņuka augums dīvāna spilvenos, bildēm, ieskautām ģeniālu mākslas darbu rotātos rāmīšos un atspulgam smalkajos spoguļos garantēts takšu majestātiskais fotogēnisms,  lietussargi uzticami sargās no vēja un lietus kā šis bezbailīgais mednieku suns pastaigas laikā, kā arī visu pārējo produkciju raksturo elegance un šarms, kas patīkami satrauc un atrauj uz brīdi no mūsu steidzīgās ikdienas ar mirkli mūžībā.


P.S. Mēs augam un pilnveidojamies, tāpēc drīz mēs varēsim arī apdrukāt krūzītes, kā arī mūsu lapā varēs atrast vietējo keramiķu darbus un īpaši atzīmētu sadaļu ar traukiem un citiem keramikas izstrādājumiem, kurus iegādājoties, daļa naudiņas nonāks pie dzīvniekiem patversmēs.